П'ятниця, 09 листопада 2018 14:46

Офіцери податкової міліції Вінниччини повернулися зі Сходу України Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   Шестеро співробітників податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області повернулися з ротації в зоні проведення Операції об’єднаних сил на Сході країни. На лінії розмежування в Донецькій та Луганській областях вінничани виконували завдання з протидії незаконному переміщенню товарів через лінію розмежування з окупованими територіями.

  Як і зазвичай, бійців зустрічали колеги-офіцери, родичі та друзі.

- Такі поняття, як захист Батьківщини, служіння народу сьогодні набули особливого значення, - відзначив на урочистій зустрічі перший заступник начальника ГУ ДФС у області Віктор Сирватка, який відповідає за роботу податкової міліції, і який сам свого часу проходив службу в зоні бойових дій на Сході країни. – Я дякую вам за виконаний із честю і гідністю обов’язок, за сумлінний захист економічних інтересів держави на найбільш складних ділянках

Керівники податкової міліції традиційно вручили бійцям пам’ятні подяки та подарунки, було чимало квітів і подарунків від колег та рідних.

Надалі співробітники повернуться до служби в підрозділах податкової міліції ГУ ДФС у Вінницькій області.        

Головне управління ДФС у Вінницькій області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.