П'ятниця, 09 листопада 2018 15:09

Охорона праці та безпека життя: принципи ДТЕК Ладижинська – відтепер у навчальних курсах коледжів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Екскурсії на ДТЕК Ладижинська ТЕС для школярів та студентів – добра традиція для роботи з майбутніми енергетиками. Вперше подібний захід пройшов і для викладачів - навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності відбулося на ДТЕК Ладижинська ТЕС.

Більше 20 викладачів коледжів зі всієї Вінницької області, які навчають студентів основам охорони праці та безпеки життєдіяльності, завітали на електростанцію, щоб ознайомитися із тим, як діють ці засади на виробництві. Наступний крок - запровадити методи, які працюють на Ладижинській ТЕС, у себе в навчальній програмі.

Сергій Слюсаренко, викладач Ладижинського коледжу ВНАУ (Вінницького національного аграрного університету), ділиться міркуваннями: «Чому вирішили провести на Ладижинській ТЕС? Бо на цьому підприємстві діє навчально-виробничий центр, є тренажер  енергоблоку. А щодо охорони праці -  тут моделюються  різні  ситуації, в тому числі складні. Їх тут можна відпрацювати, чітко знаючи, як убезпечитися від нещасних випадків. Ми прагнемо це все побачити. Адже безпека життєдіяльності і охорона праці – основа будь-якого сучасного виробництва. Тому ми вирішили внести напрацювання енергетиків з охорони праці в нашу навчальну програму».

У навчальному центрі гостям показали тренажери, на яких енергетики відпрацьовують робочі моменти виробництва, попередження нещасних випадків, проходять тренування, перевірки, які допомагають в щоденній роботі. Також викладачам провели екскурсію по електростанції.

Тетяна Сагаєва, в.о. керівника департаменту з управління персоналом ДТЕК Ладижинська ТЕС, звертає увагу на те, що життя і здоров’я працівників – найвища цінність для компанії. «Сподіваємося також, що ви допоможете своїм студентам зробити правильний вибір робочого місця. Ми чекаємо молодих фахівців на підприємстві. ДТЕК турбується про те, щоб працівникам було працювати комфортно та безпечно – від забезпечення усіма необхідними засобами індивідуального захисту до впровадження принципів безпечного виробництва у навчальні програми», - запевняє Тетяна Сагаєва.

ДТЕК Ладижинська ТЕС – ключовий виробник електроенергії в Центральній Україні. Встановлена потужність ТЕС складає 1800 МВт. Кількість працівників сягає 1200 осіб. ДТЕК Ладижинська ТЕС як відокремлений підрозділ ДТЕК Західенерго входить у ТОП-3 найбільших платників податків Вінниччини; з 2012 року до червня 2018 року станція перерахувала до бюджетів усіх рівнів  майже 1,4 млрд грн. Загальні соціальні інвестиції ДТЕК у Вінницьку область з 2011 по 2017 роки перевищили 333 млн грн.; вони охоплюють напрямки: енергоефективність, охорона здоров'я, соціально значуща інфраструктура, розвиток бізнес-середовища, підвищення активності громад.

Довідка

ДТЕК Енерго - операційний холдинг в структурі енергетичного холдингу ДТЕК, який забезпечує замкнутий цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії перевищує 17 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток, збагачення вугілля і сервісне обслуговування шахтного устаткування. Генеральний директор ДТЕК Енерго - Дмитро Сахарук.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тімченко.

Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосереднє управління виробничими підприємствами в кожному з напрямків бізнесу здійснюють операційні компанії.

Виробничі показники ДТЕК за 2017 рік: видобуток вугілля – 27,7 млн тонн, видобуток природного газу – 1 655 млн куб. метрів, виробництво (відпуск) електроенергії – 37,1 млрд кВт∙год, з яких 637,8 млн кВт∙год. забезпечили станції відновлюваної енергетики; передача електроенергії мережами – 43,2 млрд кВт∙год.

Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.

Додаткова інформація:www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, і отримати детальний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті http://spp-dtek.com.ua/.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.