Субота, 08 грудня 2018 13:53

Вінницька митниця докладає максимум зусиль для якісного та швидкого розмитнення автівок

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  Вінницька митниця налагоджує співпрацю з представниками митних терміналів в рамках виконання Закону України 2612-VIII та митного  оформлення автомобілів на «єврономерах». Днями відбулась чергова робоча зустріч керівництва Вінницької митниці ДФС з керівництвом ТОВ «Авто-Гранд».

   Головне питання – забезпечення більш комфортного користування власниками автівок послугами митних терміналів. В ході наради було вирішено залучити додаткові резерви персоналу терміналу та охорони в зоні митного контролю митного поста «Вінниця-центральний» Вінницької митниці ДФС. Керівник ТОВ «Авто-Гранд» Сергій Підвальний  погодився з пропозицією про зниження вартості послуг, що надає ТОВ «Авто-Гранд», а саме надання місця для стоянки транспортних засобів та охорони з метою їх митного оформлення. Очільник Вінницької митниці Валентин Калашніков запевнив, що митні підрозділи Винниччини докладають максимум зусиль для надання якісних та швидких послуг з митного оформлення автомобілів, що ввозяться в Україну в рамках вищевказаного Закону.

  Нагадаємо, що з 25 листопада 2018 набрали чинності Закони України № 2611-VIII та 2612-VIII, що запроваджують новий порядок митного оформлення автомобілів, встановлюють нові ставки акцизного податку, а також посилюють відповідальність за недотримання вимог законодавства під час використання автомобілів на іноземній реєстрації.

  ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці ДФС

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.