П'ятниця, 12 квітня 2019 21:44

Зеленський — 71%. Порошенко — 29% Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Незважаючи на всі спроби принизити та «очорнити» Володимира Зеленського в очах виборців, свіжа соціологія демонструє протилежний результат.

Аудиторія впевнено робить свій вибір на користь змін. Згідно даних останніх соціологічних опитувань групи «Рейтинг» Володимир має усі шанси перемогти в другому турі із значним відривом. 

Серед тих, хто має намір голосувати у другому турі та визначився з вибором, за Володимира Зеленського готові віддати свій голос 71%. Петро Порошенко поки набирає лише 29%.

Володимир Зеленський знову об'єднує Україну в усіх вікових категоріях. Він є лідером серед мешканців Сходу, Півдня, Півночі та Центру. Водночас на Заході позиції обох кандидатів майже рівні. 

52% опитаних очікують покращення ситуації в країні у результаті президентських виборів. Після І-го туру позитивні очікування зросли у 1,5 рази. 

61% опитаних вірять, що наступним Президентом України стане В. Зеленський, 17% — П. Порошенко.

Динаміка свідчить про зростання протестного голосування серед виборців обох кандидатів. 57% виборців, які готові підтримати у ІІ-му турі В. Зеленського, голосують швидше за нього, натомість 41% — проти П. Порошенка. 

На питання щодо фальсифікацій на цих виборах 82% опитаних зазначили, що не стикалися особисто з фактами підкупу під час цієї президентської виборчої кампанії. З іншого боку 17% сказали, що мали такий досвід: 8% — особисто, 9% — чули про це від близьких та знайомих. 

39% опитаних зазначили, що очікують значних фальсифікацій у ІІ-му турі виборів Президента 21 квітня 2019 року. 37% вважають, що фальсифікації будуть незначними, і лише 14% взагалі не очікують жодних фальшувань виборів. Найбільше тих, хто очікує значних фальсифікацій, серед мешканців Півдня та Сходу країни.  

Ось така соціологія. Наведені факти свідчать про те, що у чинної влади шансів на перемогу небагато. А це означає — масові фальсифікації, підкупи, «каруселі» у день другого туру. Команда чинного «гаранта» готова вхопитися за будь-яку можливість, щоб зберегти владу, що і демонструють їх останні плакати. А вчорашній ролик з вантажівкою взагалі переходить усі межі

Тому ми закликаємо вас згуртуватися, не дозволяти «чорній» брехні маніпулювати вами і разом з нами ставати на захист своїх голосів. Впевнені, що усі разом ми зможемо ввести ці вибори в історію з гаслом «вперше чорний PR програв честі та прозорості». Бо вищенаведені дані доводять, що це цілком реально!

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.