П'ятниця, 12 квітня 2019 21:47

За 4 місяці на Вінниччині знайшли офіційну роботу майже 32 тисячі громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 Про це у своїх повідомленнях, що надійшли до фіскальної служби області з 1 січня по 1 квітня 2019 року, проінформували близько 10,7 тисяч роботодавців Вінницької області.

Проти аналогічного проміжку часу 2018 року кількість працевлаштованих зросла на 20,1 відсоток. Тоді кількість таких громадян трохи перевищила 26,6 тисяч осіб. Про це говорить начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський та додає, що таким чином бізнес нашої області підтверджує позитивне сприйняття змін у законодавстві про працю.

„Зважаючи на статистику, кожного дня на Вінниччині офіційну роботу отримують більше 3,5 сотень громадян. А це значить, що всі вони матимуть соціальний захист сьогодні і забезпечену старість у майбутньому. Їх, у свою чергу, зможе гарантувати держава, за рахунок отриманих до казни податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску”, – зауважує посадовець.

Нагадаємо, що порядок подання повідомлення про прийняття працівника на роботу визначений постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року N 413. Воно може бути надано засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису; на паперових носіях разом з копією в електронній формі; на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.

Скористатися електронними сервісами подання звітності можна через веб-портал ДФС України за посиланням http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro/informatsiyno-analitichne-za/reestr-elektronnih-form-po/

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.