Неділя, 30 червня 2019 16:16

Як уникнути фейлів у вивченні англійської мови

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

  У м. Вінниця в Вінницькому молодіжному центрі “Квадрат” відбувся івент “Fuckups in learning English”, організований Вінницькою ІТ-Академією.

Викладачі ІТ-Академії з багаторічним досвідом викладання іноземної в ІТ-сфері поділилися лайфхаками, як уникнути фейлів в вивченні англійської мови.
            Івент відвідали понад 60 учасників. HR і TA спеціалістів та рекрутери, програмісти, тестувальники, веб-дизайнери, РМ-и, викладачі, студенти і ті хто зацікавлені у ефективному вивченні іноземної мови.

Учасники дізналися:
- про важливість правильної вимови;
- про типові помилки у вивченні іноземної;
- як використовувати граматичні конструкції;

- способи запам'ятовування слів;
- вивчили найактуальніші фразові дієслова;
- збільшили свій словниковий запас;
- отримали ефективні поради, як почувати себе впевнено у діловому листуванні. А також дізналися, як опанувати англійську мову за 11 тижнів інтенсивного вивчення.
            Найактивніші учасники заходу отримали корисні подарунки, а саме розмовник
“Internet Buzzwording” та посібник “Talking Shop” укладачами яких є викладачі Вінницької ІТ-Академії.
            Кожен учасник івенту мав можливість обмінятися досвідом, задати будь-яке питання спікерам, розширив коло своїх знайомств і вклав свою частинку в майбутні плани Вінницької ІТ-Академії запропонувавши креативні ідеї.


Прес-служба Вінницької ІТ-Академії

Веб-сайт: ita.in.ua, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел.: (067)431-19-21

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.