Неділя, 30 червня 2019 16:25

У медзакладі Вінниці виявили порушення

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Протягом січня — березня 2019 року обласна лікарня здійснила 35 закупівель, переважна більшість з них – допорогові.

  В процесі моніторингу здійснення закупівель медичним, аналітики БО «Мережа ЛЖВ м. Львів» виявили порушення, а саме: у вимогах тендерної документації зазначено, що з метою запобігання закупівлі фальсифікатів та підтвердження своєчасного постачання  товару у кількості, якості та зі строками придатності, учасник надає оригінал гарантійного листа виробника. Цим документом підтверджується можливість поставки товару, який є предметом закупівлі цих торгів та пропонується учасником, у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені тендерною документацією.

 Гарантійний лист повинен включати дату оголошення про проведення відкритих торгів, оприлюдненого на веб-порталі уповноваженого органу, а також назву предмету закупівлі згідно оголошення та назву Замовника.

  «Дана вимога є дискримінаційною та суперечить принципам публічних закупівель, що закріплені в Законі України «Про публічні закупівлі», - зазначила Діана Палко, фахівець з моніторингу публічних закупівель БО «Мережа ЛЖВ м. Львів».

  Довідково: Матеріал створений ГО «Інститут аналітики та адвокації»у рамках проекту «Стійкі рішення надання допомоги ВІЛ-інфікованим на базі спільнот», за підтримки Французької міжнародної експертизи Ініціативи 5% (Expertise France 5% Initiative).

  Прес-служба Інституту аналітики та адвокації

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.