Середа, 07 серпня 2019 19:02

Єдиний податок: випадки, коли єдинник зобов’язаний перейти на сплату інших податків і зборів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вінницьке управління ГУ ДФС у Вінницькій області  нагадує, якщо фізичні особи — підприємці — платники єдиного податку порушують умови, визначені Податковим кодексом України ( далі ПКУ), щодо перебування на спрощеній системі оподаткування та/або перебування у відповідній групі платника єдиного податку, то такі платники зобов’язані перейти до іншої групи платника єдиного податку або на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ.

Підпунктом  пп.298.2.3 ст. 298 ПКУ визначено у яких випадках та в які строки платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів.

Відтак,  у разі перевищення  протягом календарного року встановленого обсягу доходу платниками першої і другої груп та нездійснення переходу на застосування іншої ставки; протягом календарного року обсягу доходу 5000000 грн, платниками єдиного податку першої і другої груп, які використали право на застосування інших ставок, встановлених для третьої групи; протягом календарного року встановленого обсягу доходу платниками третьої групи - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому відбулося перевищення.

            У разі застосування платником ЄП іншого способу розрахунків, ніж в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій) - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому допущено такий спосіб розрахунків.

У разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми.

У разі перевищення чисельності фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником єдиного податку - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому допущено таке перевищення.

У разі здійснення видів діяльності, не зазначених у реєстрі платників єдиного податку - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності.

У разі наявності податкового боргу на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів - в останній день другого із двох послідовних кварталів.

У разі здійснення платниками першої або другої групи діяльності, яка не передбачена у пп. 1 або 2 п. 291.4 ст. 291 ПКУ - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому здійснювалася така діяльність.

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.