Середа, 07 серпня 2019 19:08

З 1 липня змінилися умови оподаткування посилок з-за кордону Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вінницьке управління ГУ ДФС у Вінницькій області   повідомляє, з 1 липня 2019 року по 31 грудня 2020 року без сплати ПДВ можна ввозити на митну територію України товари у міжнародних поштових та експрес-відправленнях,

сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 100 євро для одного одержувача - фізичної особи в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника у міжнародних експрес-відправленнях.

Тим часом, для міжнародних поштових і експрес-відправлень юридичним особам і фізичним особам - підприємцям неоподатковуваний поріг ПДВ лишається на рівні еквівалента 150 євро.

Також, не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, у несупроводжуваному багажі.

Зазначені норми передбачені Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.