Версія для друку
Субота, 10 серпня 2019 09:05

Малий та середній бізнес Вінниччини перерахував на потреби місцевих громад майже 708,2 мільйонів гривень єдиного податку

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

За сім місяців 2019 року платники Вінниччини, які обради спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевого бюджету 708 млн 166,2 тис. грн.. єдиного податку, перевиконавши прогнозований показник майже на 49,3 млн грн..

За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського понад 69 відсотків із цієї суми або більш ніж 489,0 млн грн. – це внесок  фізичних осіб. На долю юридичних осіб-спрощенців припадає близько 219,1 млн грн.

Високопосадовець підкреслює, що проти минулорічного загальна сума перерахованого у місцеві скарбнички єдиного податку зросла на 18,2 відсотків. Відтак, лише за рахунок приросту єдиного податку, на свої потреби громади отримали  на 109,0 млн грн. більше ніж за січень-липень 2018 року.

Отож, дякуючи усім представникам малого та середнього бізнесу регіону за своєчасну сплату єдиного податку, Руслан Осмоловський ще раз нагадує, що для Вінниччини він є другим за розміром бюджетоформуючим платежем місцевої скарбниці, поступаючись лише податку на доходи фізичних осіб. Відділ комунікації ГУ ДФС у Вінницькій області