Субота, 23 листопада 2019 15:26

Реквізити рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ є у Електронному кабінеті Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Головне управління ДПС у Вінницькій області нагадує, що згідно з положеннями Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків

зокрема шляхом перегляду в режимі реального часу інформації про платника податків, яка збирається, використовується та формується контролюючими органами у зв’язку з обліком платників податків та адмініструванням податків, зборів, а також дані системи електронного адміністрування ПДВ.

Відтак інформацію щодо реквізитів рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ платники податків мають можливість переглянути в приватній частині Електронного кабінету вкладка «Дані про банківські реквізити» режиму «Облікові дані платника» та у вкладці «Реєстр транзакцій» режиму «Система електронного адміністрування ПДВ».

Додамо, що вхід до Електронного кабінету здійснюється через офіційний вебпортал ДПС України за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua.

 

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.