Четвер, 05 грудня 2019 10:39

На Вінниччині викрито нелегальну АЗС, вилучено пального більш ніж на 700 тис. грн. Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області спільно за працівниками Національної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури в рамках розслідування кримінального провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України проведені слідчі дії на автозаправній станції в одному з сіл на Вінниччині.

В ході досудового розслідування встановлено, що діяльність АЗС  була незаконною, здійснювалася без будь-яких документів щодо введення в експлуатацію та дозволів на реалізацію продукції.

Під час проведених заходів виявлено та вилучено понад 30 тонн пального – скрапленого газу, бензину, дизельного пального – всього орієнтовною вартістю більше 750 тис. грн. Також вилучені резервуари для зберігання паливно-мастильних матеріалів та обладнання для його реалізації.

В рамках операції «Акциз-2019» у нинішньому році з незаконного обігу вилучено паливно-мастильних матеріалів на суму 4,3 млн. грн.                        

Головне управління ДФС у Вінницькій області.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.