Понеділок, 23 березня 2020 09:27

Повідомлення про прийняття працівника на роботу до ДПС відтепер подається в оновленому вигляді

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вінницьке управління ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що Кабінет Міністрів України постановою від 12 лютого 2020 р. N 188 «Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» (далі – Постанова) вніс зміни до своєї постанови від 17 червня 2015 р. N 413.

Відтепер, при прийнятті на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації повідомлення не подається.

Повідомленням про прийняття на роботу члена виконавчого органу господарського товариства, керівника підприємства, установи, організації є відомості, отримані органами Державної податкової служби з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Крім того, електронні повідомлення мають оформлюватися з використанням кваліфікованого електронного підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронних довірчих послуг.

Постанова набрала чинності 5 березня 2020 року.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.