Четвер, 02 квітня 2020 08:39

Місцеві бюджети Вінниччини вже отримали понад 148 мільйонів гривень плати за землю

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У січні-лютому 2020 року землевласники, землекористувачі та орендарі перерахували до місцевих бюджетів Вінниччини 148 млн 315,7 тис. грн плати за землю. За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області це на 4 відсотки або на 5 млн 665,7 тис. грн більше прогнозованого.

   Посадовець додає, що проти показників за аналогічний період минулого року приріст плати за землю склав 11,7 відсотків або 15 млн 493,1 тис. грн.

Із загальної суми плати за землю, перерахованої до місцевих бюджетів упродовж 2-х місяців, фізичні особи сплатили 13 млн 375 тис. грн, Юридичні особи за цей період поповнили бюджети громад на 17 млн 940,8 тис. грн.

   Олег Мартинюк нагадує, що плата за землю у повному обсязі зараховується до місцевих бюджетів. Відтак надходження від цього податку використовуються на потреби територіальних громад.

   Наразі плата за землю є третім за розміром бюджетоформуючим платежем місцевих скарбничок, поступаючись за розміром лишень податку на доходи фізичних осіб та єдиному податку.

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.