Четвер, 02 квітня 2020 18:23

Кому коронавірус, а кому підзаробити захотілось

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Так хочеться, перефразувавши відомий російський вислів, сказати про нечесних громадян, котрі використовують будь-яку можливість задля власного збагачення. Не стала виключенням і ситуація щодо виявлення у області хворих на COVID - 19.

Так, посилаючись на відомі для багатьох імена посадовців Вінниччини, такі ділки звертаються до представників бізнесу з проханням надати допомогу для боротьби з недугою. Днями такі звернення до суб’єктів господарювання почали надходити від імені в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олега Мартинюка.

Зважаючи на це,  ГУ ДПС у Вінницькій області вкотре закликає вінничан та   звертається до громадськості з проханням бути пильними та обачними, не піддаватися на провокації шахраїв.

Якщо зателефонували до вас, або ви стали свідками таких дій, не стійте осторонь і негайно звертайтесь до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області за номером телефону (0432) 59-23-50.

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.