Середа, 13 травня 2020 20:46

З початку року платники Вінниччини спрямували до зведеного бюджету більше 5,2 мільярдів гривень податків

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Загалом за чотири місяці звітного року платники Вінниччини перерахували до зведеного бюджету понад 5 мільярдів 256,8 мільйонів гривень податків і зборів. Цей показник більш ніж на 247,5 мільйонів гривень перевищує минулорічний.

За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олега Мартинюка, завдяки злагодженій роботі усіх підрозділів Головного управління ДПС у Вінницькій області у тісній співпраці з бізнесом регіону, вдалося досягти перевиконання проти січня-квітня 2019 року як за надходженнями до державної казни – майже 206,9 мільйонів гривень, так і за платежами до місцевих  бюджетів – понад 140,6 мільйонів гривень.

Утім, посадовець зауважує, що незважаючи на позитивний приріст проти аналогічного періоду минулого року, у основному через карантинні обмеження, пов’язані з COVІD-19, отриманий результат надходжень до зведеного бюджету майже на 102 мільйона гривень менший від прогнозованого.  Найбільший недобір простежується з податку на доходи фізичних осіб та військовому збору. Відтак недовиконання прогнозованих надходжень до місцевих бюджетів є поки що очевидним.

Сектор комунікацій ГУ ДПС у Вінницькій області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.