Вівторок, 19 травня 2020 07:41

Отримано дохід від надання послуг з оранки - задекларуйте

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

             Вінницьке управління ГУ ДПС у Вінницькій області звертає увагу громадян, які мають у власному користуванні техніку та надавали послуги іншим особам у вигляді обробітку землі під час польових робіт за певну плату.   

           

            Отриманий в результаті надання таких послуг дохід підлягає декларуванню. Суму таких доходів необхідно включити до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, нарахувати і сплатити до бюджету податок з таких доходів за ставкою 18% та військовий збір - 1,5%. 

             Отже, платники, які отримували у 2019 році доходи від надання послуг з обробітку землі будуть зобов’язані у 2020 році подати  декларацію про майновий стан і доходи до податкових органів  за місцем свого проживання, за яким фізична особа береться на облік, як платник податків.

              За вибором платника податків декларація подається до контролюючого органу в один із способів:

      1) особисто платником податку або уповноваженою на це особою;

      2) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

      3) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб.

              При цьому, поштою документи потрібно надсилати не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання. Якщо ж декларація подається в електронній формі, то надсилати її потрібно не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.

Звертаємо увагу, що відповідно до змін, запроваджених Законом України від 17.03.2020 №533-IX, громадяни мають право подати декларацію за звітний (податковий) 2019 рік до 1 липня 2020 року. Тобто, останній день подання декларації – 30 червня 2020 року.

Податкові зобов’язання, визначені фізичними особами у таких деклараціях, мають бути сплачені до 1 жовтня 2020 року.

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.