Неділя, 02 серпня 2020 20:58

Споживання газу на Вінниччині за шість місяців 2020 року скоротилось на 15%

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Споживачі газу Вінницької області у першому півріччі 2020 року використали 207 млн м куб природного газу. Це майже на 30 млн м куб або на 15 % менше, ніж за аналогічний період минулого року. Основні причини скорочення споживання – теплі погодні умови.

  Зниження обсягів споживання газу спостерігається серед усіх категорій споживачів Вінницької області. Так, населенням за пів року 2020 р. використано 200,1 млн м куб. блакитного палива, або на 30 млн кубометрів менше, ніж за 6 місяців 2019 р. Непобутові споживачі газу — бюджетні та промислові, що є клієнтами ТОВ «Вінницягаз Збут», — скоротили споживання майже на 25 %.

   Споживання газу до кінця року залежатиме як від погодних умов, так і цінових тенденцій на ринку газу.

  Нагадаємо, що з 1 серпня відкривається ринок газу для населення. На сьогодні він поки регулюється положенням про покладання спеціальних зобов'язань (ПСО). Ціна блакитного палива для побутових споживачів і релігійних організацій визначається станом на 22 число кожного місяця за формулою, яка затверджується Кабінетом міністрів.

   Так, ціна газу для населення Вінницької області у липні склала 2,974 гривні за кубометр або 28 копійок за кіловат-годину. Після скасування постанови про спецобов’язки ціну щомісяця встановлюватиме кожен постачальник в залежності від того ресурсу, який він сформував для своїх клієнтів.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.