Неділя, 02 серпня 2020 21:01

Під Вінницею працівники податкової міліції вилучили нелегального алкоголю більше ніж на півмільйона гривень

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області в рамках розслідування кримінального провадження за ст. 204 КК України виявили нелегальне зберігання алкогольних виробів в приватному будинку неподалік міста Вінниці.

Під час проведення слідчих дій податківці вилучили алкогольні напої з ознаками фальсифікату в упаковках типу “bag-in-box” та скляних пляшках іноземних і вітчизняних торгових марок. Тут же виявлено обладнання, що дозволяє виготовлення напоїв в кустарних умовах.

Частину фальсифікованих напоїв, готових для відправлення та подальшої реалізації, податківці виявили в мікроавтобусі, де також були проведені слідчі дії.

Загалом вилучено більше 3 тисяч літрів нелегальної продукції орієнтовною вартістю понад 530 тис. грн., а також автомобіль, яким здійснювалося перевезення товару. Вирішується питання про накладення арешту на вилучене.

З початку року працівниками підрозділу протидії злочинам у сфері обігу товарів акцизної групи ГУ ДФС у Вінницькій області вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів загальною вартістю 22,4 млн. грн., в тому числі фальсифікованих алкогольних напоїв на 4,4 млн. грн., спирту – більш ніж на 12,5 млн. грн., тютюнових виробів на 2,3 млн. грн., паливно-мастильних матеріалів на суму 2,4 млн. грн.            

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.