Субота, 28 листопада 2020 11:04

Увага! На Вінниччині знову активізувалися шахраї!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В останній час в органах ДПС продовжуються непоодинокі випадки вчинення шахрайських дій невідомими особами від імені працівників органів структурних підрозділів, в тому числі керівників структурних підрозділів ГУ ДПС у Вінницькій області, з метою протиправного заволодіння коштами суб'єктів господарської діяльності.

Так, телефонні шахраї під час розмови з керівниками суб'єктів господарської діяльності пропонують за винагороду уникнути перевірок або ж під іншими будь-якими приводами уникнути перевірок, які нібито проводяться працівниками ГУ ДПС у Вінницькій області.

Якщо хочете, щоб вас не перевіряли - надайте матеріальну допомогу. Так, телефонні шахраї від імені працівників та/або керівників територіальних органів ДПС звертаються до керівників підприємств. При чому, суми так званої “матеріальної допомоги” чи малі, іноді сягають понад 2 000$.

Зазвичай “телефонні ділки” розповідають, що на підприємство або ж підприємця очікує позапланова перевірка та вже виявлені якійсь ризики на рівні бази даних ДПС, чи взагалі необхідна термінова фінансова допомога. І якщо він хоче уникнути перевірки, потрібно перевести грошові кошти на картковий рахунок або на рахунок поповнення мобільного номера телефону.

Тож, шановні платники, будьте пильними та обачними! Якщо ви стали свідками таких шахрайських чи провокацій дій, не стійте осторонь і зверніться до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області за номером телефону (0432) 59-23-50.

ГУ ДПС у Вінницькій області

 

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.