Неділя, 06 грудня 2020 13:16

До бюджетів Вінниччини надійшло 140,4 млн грн податку на нерухомість

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Впродовж 10 місяців 2020 року платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, перерахували до місцевих бюджетів Вінниччини 140 млн 379,1 тис. грн.

За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олега Мартинюка фактичні надходження перевищили очікувані на 12 млн 274,0 тис. грн. або більш ніж на чверть. Поряд із тим проти аналогічного періоду 2019 року сплачена сума податку зросла на 19 млн 91,8 тис. грн або на 15,7 відсотків.

Посадовець додає, що у загальній сумі перерахованого податку, понад 92,9 млн грн – це внесок юридичних осіб. Решту коштів, майже 47,5 млн грн, перерахували фізичні особи – власники нерухомості. При цьому і ті, й інші – з позитивною динамікою проти минулорічного – плюс 13,2 млн грн. та плюс 5,8 млн грн. відповідно.

Нагадаємо, що юридичні особи-власники нерухомості самостійно подають відповідні декларації до фіскальної служби, обчислюють і сплачують податок Щодо фізичних осіб, то для них граничний термін сплати податку, визначеного у повідомленні-рішенні, завершився 29 серпня. Після цієї дати сплата податку відбувається із застосуванням фінансових санкцій.

Сектор пресслужби ГУ ДПС у Вінницькій області

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.