Неділя, 06 грудня 2020 13:20

Ліцензії Вінниччини збагатили бюджет на 22,4 млн грн

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

«За січень-жовтень 2020 року платники Вінниччини, що здійснюють ліцензійну діяльність, перерахували до зведеного бюджету понад 22,4 млн грн. плати за ліцензії», – розповів під час спілкування із власкором телеканалу «ICTV» Людмилою Цимбалюк в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Олег Мартинюк.

Посадовець додав, що зазначена сума перевищила минулорічні надходження на 548,9 тис. грн. Крім іншого він повідомив, що у загальній сумі, перерахованій за ліцензії, переважає плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами – майже 17,4 млн грн або 77,5% від загалу. Розмір плати за ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами перевищив 4,0 млн грн або 18% від загалу.

Також Олег Мартинюк нагадав, що з актуальним реєстром діючих ліцензій можна ознайомитися на сайті ДПС України за посиланням:  https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/

Сектор пресслужби ГУ ДПС у Вінницькій області

 

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.