Вівторок, 19 січня 2021 20:35

З початку року податковою міліцією Вінниччини викрито 5 кримінальних правопорушень

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

За перші тижні нового року оперативними співробітниками Головного управління ДФС у Вінницькій області виявлено 5 кримінальних правопорушень, одне з яких за фактом умисного ухилення від сплати податків, одне – за фактом попередження незаконного відшкодування ПДВ з бюджету на суму понад 2 млн. грн.,

три інші – щодо розкрадання бюджетних коштів. За всіма викритими правопорушеннями зареєстровані кримінальні провадження, ведеться досудове розслідування.

 Крім того, в рамках протидії незаконному обігу товарів акцизної групи вилучено товарно-матеріальних цінностей даної категорії на загальну суму близько 2,4 млн. грн.

Таким чином, за результатами роботи в перші ж тижні 2021 року співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у області по більшості напрямків випереджено результати роботи всього січня минулого року. В першу чергу це стало можливим завдяки оновленню стратегії діяльності служби та пошуків нових методів збільшення ефективності роботи. Кінцевим же результатом діяльності податкової міліції залишається викриття тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень з руйнуванням схем мінімізації та ухилення від сплати податків до бюджету, направлення проваджень до суду та відшкодування завданих державі збитків.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.