П'ятниця, 22 січня 2021 17:24

Платникам Вінниччини списано понад 47 млн.грн податкового боргу

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Платникам Вінниччини протягом грудня минулого року було списано понад 47 млн.грн. Про це повідомила на брифінгу заступник начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Вікторія Кузьменчук.

Нагадаємо, що таке списання стало можливим в зв’язку з набранням чинності Закону України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Процедура списання відбувалася в автоматичному режимі. Списанню підлягав борг, сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищував 3060,00 гривень, який  обліковувався станом на 01.11.2020 та залишився несплаченим/непогашеним станом на дату списання.

За даними ДПС України, списано такого податкового боргу по 3 млн 656 тис. платниках на загальну суму 1 187,4 млн гривень.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Сектор пресслужби ГУ ДПС у Вінницькій області

Медіа

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.