Середа, 10 лютого 2021 11:28

Відстроченню податкового боргу присвячено чергову зустріч Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 Заступник начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Вікторія Кузьменчук, на зустрічі з платниками податків, акцентувала увагу на нормах Закону України від 4.12.2020 року № 1072 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів,

запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Даним документом запроваджено відстрочення податкового боргу платникам податків – фізичним особам. Нагадаємо, що право на  використання зазначеної норми поширюється на осіб, які станом на 01 грудня 2020 року мали загальний розмір податкового боргу (у тому числі штрафні санкції, пеня та проценти за користування розстроченням/відстроченням) у сумі, що не перевищує 6 800 гривень. За словами посадовця, деякі підприємці області скористалися наданою можливістю та подали до податкової служби необхідний пакет документів.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 

Сектор пресслужби ГУ ДПС у Вінницькій області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.