П'ятниця, 12 лютого 2021 13:38

Вінничани декларують статки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

«Завершився перший місяць декларування громадянами минулорічних доходів. До органів ДПС Вінниччини подано 620 декларацій про доходи, отримані упродовж 2020 року.

Сума задекларованих статків наблизилась до 68,3 млн грн. Із загальної кількості декларантів, 372 громадянина заявили своє право на податкову знижку», - повідомив у своєму інтерв’ю телеканалу «ВІТА» начальник управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Вінницькій області Ігор Зоря.

Відтак, за словами Ігоря Зорі, у підсумку першого місяця кампанії «Декларування-2021» до сплати у бюджет дораховано більш ніж 2,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та  351,7 тис. грн військового збору. Разом із тим, до повернення у вигляді податкової знижки вінничанам вже нарахували майже 1,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Є на Вінниччині і перші мільйонери. Наразі їх усього 8 із сумою доходу, що перевищує 20,0 млн грн. Серед задекларованого доходи від продажу рухомого та нерухомого майна, доходи від здійснення незалежної професійної діяльності доходи у вигляді заробітної плати, іноземні та інші доходи.

Користуючись нагодою, Ігор Зоря попросив представників ЗМІ нагадати мешканцям Подільського краю, що деклараційна кампанія для тих, хто має подати декларацію у обов’язковому порядку триватиме до 30 квітня 2021 року включно. Натомість громадяни, які мають право на податкову знижку, зможуть подавати декларацію до кінця поточного року.

А от платники податків – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, повинні подати декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду. 

Якщо ж у платника податку відсутні підтвердні документи щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел і суми сплаченого ним податку в іноземній юрисдикції, оформлені за ст. 13 Кодексу, то згідно з п. п. 170.11.2 п. 170.11 ст. 170 Кодексу, такий платник зобов’язаний подати до контролюючого органу за своєю податковою адресою заяву про перенесення строку подання декларації. Відтермінування можливе до 31 грудня року, наступного за звітним. Заява подається до 01.05.2021 (граничний термін подання декларації).

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.