Вівторок, 23 лютого 2021 13:30

На Вінниччині податківці викрили «сховище» більше 2,5 тонн нелегального спирту та конопляну «лабораторію»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Слідчими податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області під процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури зареєстровано кримінальне провадження за фактом незаконного транспортування партії спирту з метою його подальшого збуту.

В ході досудового розслідування даного провадження, під час проведення слідчо-оперативних заходів податківці встановили місце зберігання незаконної продукції. За ухвалою суду в місцях зберігання товару – а це недіючі складські приміщення в одному з районів області – правоохоронці виявили зберігання більше 2,5 тонн рідини з характерних запахом спирту, що зберігалася у пластикових 200-літрових діжках, орієнтовною вартістю більше 500 тис. грн.

Проте в сусідньому приміщенні виявлено ще й повністю облаштовану лабораторію з вирощування коноплі – всього біля 200 кущів. Приміщення повністю обладнане для відповідної діяльності – з обігрівом, системою вентиляції та поливу, лампами денного світла і подібне.

За даним фактом податківцями зареєстровано кримінальне провадження за ст. 307 КК України за фактом незаконного виготовлення наркотичних засобів. Уся незаконна продукція вилучена. На даний час в рамках розслідування кримінального провадження підготовлені документи для накладення арешту на вилучене майно, будуть призначені судово-хімічні експертизи, встановлюється також повне коло причетних до незаконної діяльності осіб.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.