Вівторок, 22 червня 2021 09:32

В Ладижині за підтримки ДТЕК відкрито офіс «Поліцейського офіцера громади» Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В Ладижині розпочав роботу новий офіс «Поліцейського офіцера громади».

Основною функцією  офіцерів буде забезпечення безпеки громадян міста та тісна співпраця з жителями. Цей проєкт підтримує і компанія ДТЕК, яка завжди розділяє цінності суспільства.

«Я тут, щоб оберігати!» - з таким меседжем проект «Поліцейський офіцер громади» був ініційований у 2018 році. Він став віддзеркаленням системи надання якісного поліцейського сервісу на основі комунікації і взаємодії з населенням. А реалізувати його в м. Ладижин допомогла співпраця міської влади, бізнесу та правоохоронних органів.

«Участь у цьому проєкті допоможе забезпечити громадський порядок на високому рівні та по новому підійти до  безпеки всієї громади, налагоджуючи контакти з кожним мешканцем. Їхні дії допоможуть попереджувати конфлікти та незаконні дії громадян. Ми, в свою чергу, будемо їх підтримувати та співпрацювати. Новий автомобіль, придбаний за рішенням депутатів Ладижинської міської ради, має допомогти вам бути оперативними у своїй справі!» - розповів Валерій Коломєйцев, голова Ладижинської міської ради.

В рамках реалізації національного проекту передбачено, що відтепер у кожній громаді буде офіцер, який живе і працює в цій громаді, та стане її невід’ємною частиною. Це універсальний офіцер поліції, який добре знає місцевих жителів. Він орієнтований на вирішення безпечних потреб громадян, доступний для людей та 80-90% робочого часу знаходиться в громаді. Відсьогодні до такого масштабного проекту доєдналась Ладижинська громада.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.