Четвер, 09 вересня 2021 08:33

Платниками податків Вінниччини за січень - серпень 2021 року сплачено 110,0 млн гривень рентної плати

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Платниками податків Вінниччини протягом січня-серпня 2021 року сплатили до бюджетів всіх рівнів 110,0 млн грн рентної плати за користування природними ресурсами. Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Вінницькій області.

Зокрема, до державного бюджету за січень - серпень поточного року сплачено 53,6 млн грн рентної плати. Найбільшу частку у надходженнях від рентної плати до державного бюджету складає рентна плата за користування надрами 24,5 млн гривень (45,7 відсотка).

Також, до державного бюджету сплачено 14,7 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 13,8 млн грн рентної плати за спеціальне використання води та 0,6 тис грн рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України.

До спеціального фонду державного бюджету сплачено 13,4 млн грн. у тому числі: 10,4 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 3,0 млн грн рентної плати за спеціальне використання води.

До місцевих бюджетів за 8 місяців 2021 року сплачено 43,0 млн.грн. рентної плати, у тому числі: 18,0 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, 13,8 млн грн рентної плати за спеціальне використання води; 11,2 млн грн рентної плати за користування надрами.

Нагадаємо, що рентна плата – загальнодержавний податок, який сплачується за користування надрами для видобутку корисних копалин, за користування надрами в цілях не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, за користування радіочастотним ресурсом України, за спеціальне використання води, за спеціальне використання лісових ресурсів, за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральним трубопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України (п.14.1.217 ПКУ ).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

ГУ ДПС у області

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.