Середа, 29 вересня 2021 09:31

Сергій Борзов: на Вінниччині розпочалися з територіальної оборони навчання з територіальної оборони

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Голова Вінницької ОДА Сергій Борзов перевірив стан готовності бригад територіальної оборони та об’єктів до проведення командно-штабних навчань.

Під час зборів проведено прийом особового складу, здійснено розподіл по підрозділам. Фахівці проводять заняття із заходів безпеки.

На етапі набуття спроможностей до виконання завдань за призначенням заплановано проведення індивідуальної підготовки, налагодження роботи відділень, взводів, рот. Також будуть організовані тактичні навчання по підрозділах щодо виконання завдань за призначенням.

«Питання територіальної оборони – один з пріоритетів, адже в нашій країні ведуться військові дії на Сході. Ми повинні попереджувати надзвичайні ситуації, вчасно реагувати та системно вирішувати проблеми щоб не допустити подій, як у 2017 році, коли вибухали боєприпаси в Павлівці під Калинівкою.

Переконаний, що лише злагоджені дії влади, військових, органів місцевого самоврядування, бізнесу, волонтерів дають можливість в короткі терміни ефективно реагувати на загрози», – наголосив очільник області Сергій Борзов.

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.