Середа, 29 вересня 2021 09:33

Бюджетний внесок малого та середнього бізнесу Вінниччини становить 960,7 млн грн

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

За січень-серпень 2021 року платники Вінниччини, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності перерахували до місцевого бюджету 960 млн 688,0 тис. грн єдиного податку. Виконання індикативного показника, при цьому, склало 107,4%, а прогнозовані надходження перевищено на 66,0 млн грн. Про це інформує начальник Головного управління ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

Із загальної суми єдиного податку на долю фізичних осіб спрощенців припадає більш ніж 74,3 відсотка або понад 714,2 млн грн. Решту перерахували юридичні особи – платники єдиного податку.

Посадовець зауважує, що проти 8 місяців минулого року, коли було перераховано понад 884,1 млн грн, спрощенці додали майже 76,6 млн грн єдиного податку.

Нагадаємо, що єдиний податок є одним із найважливіших платежів у формуванні дохідної частини бюджетів територіальних громад. За обсягами він поступається тільки податку на доходи фізичних осіб.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Facebook facebook.com/TaxUkraine

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Сектор інформаційної взаємодії

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.