Середа, 29 вересня 2021 09:50

Плюс 90 МВт до потужності: на Ладижинській ТЕС розпочали капітальний ремонт енергоблоку №2 Ладижин, Вінницька обл., 28 вересня 2021

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Ладижинська ТЕС розпочала плановий капітальний ремонт блока №2. Таким чином йде підготовка, як до майбутнього опалювального сезону, так і до збільшення потужності блока. Його ремонт – це внесок ДТЕК Енерго в енергонезалежність країни та чергова інвестиція в стабільну роботу ТЕС.

“На нас чекають кілька місяців посиленої праці. Наша станція не припиняє свою роботу цілодобово, відповідно обладнання поступово зношується та потребує постійного оновлення. Наразі потужність блока при виведенні в ремонт складає 186 МВт. А після закінчення ремонту очікується зростання потужності до 291 МВт. Тому саме зараз, коли надвеликої потреби в додатковій електроенергії немає, ми ремонтуємо блок, щоб він і надалі працював без перебоїв на повну потужність”, — повідомляє директор ДТЕК Ладижинська ТЕС  Ігор Снєгін.

Енергетики станції разом із підрядною організацією ІНТЕРЕНЕРГОСЕРВІС проводитимуть ремонтні роботи протягом 2,5 місяців. Інвестиції в ремонт складають 77,1 млн грн.

В рамках ремонтних робіт на 2 енергоблоці ДТЕК Ладижинська ТЕС продіагностують котельне, турбінне та електричне обладнання. Для поліпшення технічно-економічних показників і надійності енергоблоку планують провести ремонт металоконструкцій топки та проточної частини турбіни. Відновлять обмурівки конвективної шахти та проведуть метало контроль котла. Відремонтують  електрофільтр, щоб зменшувати викиди шкідливих речовин й надалі дотримуватися нормативних параметрів. Капітальний ремонт дозволить зменшити аварійність блоку та знизити питомі витрати умовного палива, щоб покращити якість та конкурентоспроможність виробництва електроенергії.

«Ми вже розпочали підготовчі роботи: зараз енергетики розхолоджують турбіну, промивають та розшлаковують котел. Також плануємо ремонт димососу та  підігрівача високого тиску. Наразі діємо за планом без відхилень. Маємо завершити всі роботи у грудні”, — коментує головний інженер ДТЕК Ладижинської ТЕС Юрій Мальцев.

Завершення капітального ремонту енергоблоку №2 дозволить Ладижинській ТЕС працювати в осінньо-зимовий період надійно та економічно. Наразі станція працює двома блоками №1 та №3 й несе навантаження в об’єднаній енергосистемі України  потужністю 446 МВт.

За 8 місяців цього року ДТЕК Енерго спрямував в ремонту кампанію блоків ТЕС, загальностанційного обладнання, будівель та споруд майже 1,4 млрд грн. Всього за підсумками 2021 року компанія планує спрямувати в ремонту кампанію ТЕС близько 2,5 млрд грн.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.