Субота, 18 грудня 2021 13:11

Реєструємо програмний РРО для господарської діяльності Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що суб’єкт господарської діяльності, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО), насамперед має перебувати на обліку в контролюючому органі.

Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган за формою №20-ОПП.

Реєстрація ПРРО здійснюється на підставі Заяви про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО, що подається у електронній формі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків, через Електронний кабінет.

Після включення ПРРО до реєстру програмних реєстраторів розрахункових операцій такий ПРРО може використовуватись суб’єктом господарювання у своїй діяльності.

Про усі сертифікати електронних підписів, що будуть використовуватись для ПРРО, суб’єкт господарювання повідомляє згідно з Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами (наказ Мінфіну від 06.06.2017 № 557 в останній редакції).

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.