Версія для друку
Середа, 20 квітня 2022 18:58

Сергій Моргунов: Нова партія продовольчої допомоги від Швейцарії - 11 тонн м'ясних консервів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

До Вінниці в рамках швейцарської гуманітарної місії надійшла уже друга партія допомоги. Цього разу 11 тонн м'ясних консервів.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Поставки продуктів від швейцарських партнерів розпочались минулого тижня. Тоді ж і було підписано договір зі Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва про передачу допомоги.

 «Ми надзвичайно вдячні за таку швидку реакцію на наше звернення про допомогу. Наші партнери закупили для Вінниці загалом понад тисячу тонн борошна, цукру, круп, олії, сухого молока, консервів. Причому усі товари - українського виробництва. Це наймасштабніша продовольча місія на підтримку нашого міста, - говорить Сергій Моргунов. - З підтримкою наших друзів з-за кордону ми можемо набагато більше. Працюємо далі. Головне - допомогти тим, хто цього потребує найбільше».

 

Очільник громади каже, що вантажі будуть надходити поступово. Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передає частину отриманої допомоги у зону бойових дій, а також на потреби внутрішніх переселенців у місті та області - а це 120 тисяч людей.

Нагадаємо, 14 квітня до Вінниці прибула перша партія продовольства від швейцарської гуманітарної місії. Тоді передали понад 100 тонн продуктів харчування.