Вівторок, 29 січня 2019 21:45

ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

30 січня  о 14:00  у Вінницькому обласному художньому музеї відбудеться презентація персональної виставки Єгора Дуліна «Лінія кольору».

Виставка в нашому місті є частиною всеукраїнського туру художника, і наступним пунктом її експонуванням буде Харківщина, м. Чугуїв.

Увазі відвідувачів представлено 30 полотен станкового живопису – натюрмортів і пейзажів. Широкий пастозний мазок, пастельні тони, невеликого етюдного розміру роботи написані під враженням – це і є імпресіонізм ЄгораДуліна, це і єйого свіжий молодий талант, любов до обраної справи, помножені на титанічну працездатність.

Художник народився у м. Лисичанськ Луганської області. Початкову освіту здобув у Луганському коледжі культури і мистецтв. Закінчив Луганський державний інститут культури і мистецтв /факультет «Станковий живопис»/, Харківську Державну Академіюдизайну та мистецтв.З 16-річного віку Єгор –  постійний учасник всеукраїнських та ряду міжнароднихпленерів. На рахунку митця велика кількість персональних, спільних та міжнародних виставок.

З 2010 року Єгор Дулін – член Національноїспілки художників України.

Своїми успіхами митець завдячує наполегливій праці та педагогам. Як він зазначає в одному з інтерв’ю: «Я пройшов багато шкіл і педагогів. Дуже вдячний своєму викладачеві з художньої школи Валентину Стрельцову. Він направив мене у правильне русло та заклав фундамент для подальшого розвитку. Не можу не згадати Тетяну Голембієвську, українського класика, академіка, вона відкрила для мене важливі секрети творчості».

Роботи митця з першого погляду вражають свободою, свіжістю, неосяжним простором, легкістю, відчуттям чистого повітря. Вони знаходяться в приватних колекціях України, а також у різних зібраннях за кордоном:у Польщі, Бельгії, Нідерландах, Австрії, Франції, Сербії, Чорногорії,Греції.

Запрошуємо поціновувачів сучасного живопису відвідати виставку, насолодитись емоційною палітрою художника, що на лінії кольору легко й невимушено, з упевненістю визнаного майстра змішує рожевий та синій, фіолетовий і жовтий, вохру з незайманим білим, а також усі відтінки блакитного.


В. о. головного зберігача фондів

Яремчук Оксана

 

Адреса музею: м.Вінниця, Соборна, 21

Контактний телефон: 56-28-73

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.