Середа, 27 лютого 2019 09:58

Протягом січня у порушників митних правил відсуджено конфіскату на 116 тис.грн

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вінницькою митницею ДФС протягом січня 2019 року складено 134 протоколи про порушення митних правил.

Майже половина з них – за перевищення строку тимчасового ввезення або тимчасового вивезення товарів. 56 протоколів було складено за недоставлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів до органу доходів і зборів, видачу їх без відповідного дозволу  або втрату.

Окрім цього за порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю заведено 4 адміністративні справи, а також 7 справ - за недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення.

Митники активно взаємодіють з правоохоронними органами. Так, протягом року до територіальних підрозділів Нацполіції України було направлено 25 повідомлень про кримінальні правопорушення за ознаками злочинів, передбачених ст. 358 Кримінального кодексу України за фактами підроблення документів.

За звітний період Вінницькою митницею розглянуто 218 справ. Накладено штрафів на суму 2,4 млн. грн., стягнуто штрафів на суму 354 тис. грн. В свою чергу, судом розглянуто 10 справ, накладено штрафів на суму 112 тис. грн., перераховано до держбюджету штрафів на суму 1 тис. грн., за рішеннями суду застосовано конфіскацію товарів на суму 116 тис. грн.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці ДФС

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.