Середа, 07 грудня 2016 21:19

За комунальньні послуги у Вінниці та Вінницькому районі можна заплатити без комісії.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   В черговий раз, ЗМІ оприлюднили інформацію щодо нарахування комісії за здійснення платежів за житлово-комунальні послуги.

Низький прожитковий рівень українців та високі тарифи на комунальні послуги щодня додають актуальності цій темі. Тому, не дивно, що збільшення суми платежу за рахунок комісії викликає незадоволення.

   Щодо міста Вінниці та Вінницького району, де реалізована єдина квитанція, оплата комунальних послуг на адресу ЖЕО та ОСББ, водопостачання, водовідведення, електроенергія, газопостачання, забезпечення тепла і гарячої води, вивіз сміття та платіж за інтернет і кабельне телебачення від ТМ “Еверест”, здійснюється взагалі без комісії, тобто — безкоштовно.

   В обласних центрах Вінницької області комісія за оплату послуги газопостачання наразі становить через касу банку - 3 грн, а в терміналі самообслуговування – 2 грн. Щоб зменшити комісію до 1 грн - скористайтесь Інтернет-банком Приват24.

   Крім того, будь-яка комісія за оплату комунальних послуг відсутня для власників пенсійних карток ПриватБанку та користувачів банку, в яких до картки підключена послуга щомісячних регулярних платежів.

  “ПриватБанк має угоди з комунальними підприємствами, відповідно до яких у нас чи не найнижча комісія за кожну оплачену квитанцію, - розповідає Алла Яськова, керівник Бізнесу платежів і переказів Вінницької філії ПриватБанку.

 

Таким чином, у ПриватБанку комісія за сплату послуг залишається незмінною і мінімальною.

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.