Середа, 25 липня 2018 17:25

ІТЕРНЕТ ВЕРШКИ тиждень ( передача 1)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 ІТЕРНЕТ ВЕРШКИ тиждень ( передача 1)

 

 Соняшник – одна з стратегічних культур українських аграріїв. Збереження посівів цієї культури – важлива і актуальна задача. Велику загрозу посівам соняшнику можуть спричинити хвороби, зокрема гнилі. Серед численних гнилей на соняшнику найбільше економічне значення у всіх регіонах вирощування цієї культури мають біла і сіра гнилі. Ці хвороби при збігу сприятливих абіотичних і біотичних чинників можуть нанівець звести зусилля товаровиробника при вирощуванні соняшнику. Цікава та глибока публікація «Гнилі соняшнику та заходи щодо обмеження їх шкідливості» професора Івана Маркова, допоможе агрономам і фермерам разробити стратегію інтегрованого захисту від гнилей.  Читайте на сайті журналу «Агроном»:

https://agronom.com.ua/gnyli-sonyashnyku-ta-zahody-shhodo-obmezhe/

   У вирощуванні сої, втім, як і у вирощуванні будь-якої іншої сільськогосподарської культури, макроелементи та мікроелементи відіграють одну з провідних ролей. СкаЖені Агрономи часто питають колег про симптоми, які проявляються в процесі вегетації культури і вказують за дефіцит того чи іншого елементу живлення.  Один з варіантів відповіді ви можете отримати з публікації: «Елементарно, соя! Які елементи живлення найбільше потрібні сої та як розпізнати дефіцит?» на сайті SuperAgronom.com:

https://superagronom.com/articles/138-elementarno-soya-yaki-elementi-jivlennya-naybilshe-potribni-soyi-ta-yak-rozpiznati-defitsit

 Якщо визначити головну проблему, яка останнім часом є вирішальною при вирощуванні нуту, то це його хвороби. Саме подальше зростання і концентрація посівних площ може привести до швидкого збільшення хвороб, які зведуть нанівець всі надії на отримання врожаю цієї культури.

Цікавий матеріал «Хвороби нуту і заходи боротьби з ними» виз найдете на ресурсі журналу «Пропозиція» в Інтернеті.

http://propozitsiya.com/bolezni-nuta-i-mery-borby-s-nimi

 Товаровиробники розуміють, що ціна іх урожаю залежить від багатьох факторів. Дуже важливо захистити колосові від бур'янів, шкідників і хвороб. Найбільший вплив на експортні якості зерна мають хвороби колосових.  Зернові колосові культури уражуються багатьма хворобами, переважно паразитарної природи, їх збудниками є гриби, бактерії, віруси, мікоплазми, нематоди. Серед них група сажкових хвороб, різні види іржі, кореневі гнилі, снігова плісень, фузаріоз колоса та інші. Перелік основних хвороб колосових культур в матеріалі «Захист зернових колосових культур від хвороб» на сайті компанії «Агросистеми і технології»

 http://agrotehnoloji.com.ua/zaxist-zernovix-kolosovix-kultur-v%D1%96d-xvorob.html

 Перерозподіл рабочого часу і техніки – один з основних плюсів підзимового посіву соняшнику. В листопаді, коли посівна техніка простоює, а в травні її катастрофічно не вистачає, такий посів має суттєву перевагу.

В цілому по Україні підзимовий соняшник займає до 250 тис. га. Підзимові посіви цієї культури мають певну перспективу у південних і східних областях України, через дефіцит ґрунтової вологи та сухої весни. У Харківській області є підприємства, які вісівають ділянки гібридизації під зиму; у Херсонській є господарства з понад 300 га підзимового соняшнику. Останнім часом площа його в Україні зростає щороку на 20–22%.

Про переваги підзимового посіву соняшнику можна дізнатися з матеріалу на сайті газети «Агробізнес Сьогодні», який так і називається: «Підзимовий посів соняшнику»

http://agro-business.com.ua/agro/ahronomiia-sohodni/item/10542-pidzymovyi-posiv-soniashnyku.html

  Ми звикли, що Україна лідирує по зерновим, нарощує обсяги насаджень овочів. А от науковці повідомляють: ТРЕБА садити кущі та дерева - тоді покращаться грунти, зменшиться їх засоленість. Цікавий и простий матеріал на сторінці «Горіхова Україні» в Фейсбуці:

https://www.facebook.com/dwarfwalnut/videos/199807723965551/

Медіа

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.