Середа, 25 липня 2018 17:30

ІНТЕРНЕТ-ВЕРШКИ тиждень ( випуск №2)

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Минув тиждень після виходу першої передачі циклу «Інтернет-Вершки». Ми підготували для спільноти «СкаЖений Агроном".свіжий огляд найцікавіших публікацій в Інтернеті за тиждень.

   Дуже скоро пройдуть жнива, і почнеться посівна озимих культур. Не треба забувати про таке  явище, яке має назву «післядія гербіцидів». Стаття під назвою: «Гербіциди: побічні ефекти», кандидата сільськогосподарських наук Ігоря Сторчоуса на порталі журналу «Пропозиція», може стати агрономам в нагоді.

 https://propozitsiya.com/ua/gerbicidi-pobichni-efekti

  Органічна речовина - найважливіший компонент грунту як поліфункціональної, енергетично відкритою природної системи, здатної до саморегуляції, циклічного обміну компонентами з навколишнім середовищем і сталого відтворення біологічної продукції. Системну і глибоку публікацію під назвою «Мікориза і гломалін. Творці органічної речовини грунту» агронома-технолога Олени Дудкіной, читайте на сайті журналу «Агроном»

 https://agronom.com.ua/mykoryza-y-glomalyn-sozdately-organycheskogo-veshhestva-pochvy/

  Вілт, або бактеріальне в'янення кукурудзи - захворювання поширене по всій земній кулі, зокрема в США, Канаді, Мексиці, Південній Америці, Італії і т.д. Але, так як торгові відносини і ввезення насіння імпортної кукурудзи в Україні збільшується, небезпека поширення цього бактеріозу в нашій країні зростає. «В'ЯНЕННЯ КУКУРУДЗИ - ОПИС, ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ, МЕТОДИ БОРОТЬБИ» - цей матеріал ви зможете прочитати на сайті «ГРОВЕКС», відкривши посилання в опису до цієї передачі.

 https://growex.com.ua/article/uvyadanie-kukuruzy-opisanie-prichiny-vozniknoveniya-metody-borby

   Виробники нІшевої продукції вже сьогодні мають реальні можливості співпраці з великими мережами супермаркетів в Україні. А це може стати великим шансом для виходу і на європейські ринки. Аграріі України шукають нові нішеві культури, рентабельність вирощування яких досягає 250%. Аналитичну публікацію Марії Бровінської, під назвою: «Ставка на ексклюзив. В які ніші входять українські аграрії», можна прочитати на порталі «ЛІГА.net»

http://biz.liga.net/all/prodovolstvie/article/stavka-na-eksklyuziv-v-kakie-nishi-vhodyat-ukrainskie-agrarii

   Повертаємося на поле, разом з журналом «Агроном». Дуже часто аграрії, витрачаючи чималі кошти на машини і різні гаджети до них, не можуть домогтися результатів (продуктивності, економічності і т. ін.), до яких прагнули. Публікація оглядача Юрія Гринько «Помилки при експлуатації розкидачів добрив» допоможе позбавитися багатьох помилок при виборі техніки і її ефективного використання

https://agronom.com.ua/pomylky-pry-ekspluatatsiyi-rozkydachiv-dobryv/

   І на останок нашого огляду, інформація для тих, хто займається саморозвитком і підвищенням свого професійного рівня. Агро портал «Агроном в Полтаві» пропонує купити за невеличку платню колекцію електронних книжок по сільському господарству. По інформації порталу, колекція нараховує більше 550 книжок

http://www.agronom.co.ua/product/sborka-knig/

 Нагадуємо, що всі посилання на ресурси з нашого огляду ви зможете знайти в опису до цієї передачі.

Медіа

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.