Середа, 25 липня 2018 17:40

Інтернет-Вершки ( випуск №4) Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

   Вже четвертий тиждень поспіль виходить наша передача «Інтернет-Вершки». Судячи по кількості переглядів, вона зайняла своє місце в інформаційному просторі  і допомогає СкаЖеним?  і не тільки їм? орієнтуватися  в океані корисної і цікавої інформації… 

    На наш погляд, питання використання післязбиральних решток як органічного добрива, на відміну від згубного для землі і природи спалювання, знаходить все більше розуміння у хліборобів. Ми недооцінюваємо солому, як єдине джерело гумусу та елементів живлення для майбутніх культур. На ресурсі аграрної газети «Агробізнес Сьогодні» ми знайшли цікаву, але з елементами реклами статтю, під назвою: «Як зменшити витрати на добрива».

   http://agro-business.com.ua/2017-09-29-05-56-43/item/10916-yak-zmenshyty-vytraty-na-dobryva.html

   Крім коротких дискових борін, які можуть працювати на максимальній глибині до 21 см, компанія Lemken пропонує культиватори, які складають гідну конкуренцію дискам.

   Фахівці компанії порівняли дві системи обробки ґрунту на практиці і наглядно показали, на що здатні ці агрегати з різними робочими органами. Було б дуже цікаво подивитися такий дослід у полі, але поки що про це можна прочитати на сайті журналу «Пропозиція» у матеріалі під назвою: «Лапа чи диск?»

 https://propozitsiya.com/lapa-ili-disk

   Якщо поставити запитання, який мікроелемент в препаратах для позакореневого підживлення є найпопулярнішим, то більшість відповість словом з трьох букв. Це - «бор». А ви про що подумали? « » - таку назву має публікація на порталі «Інфоіндустрія»

     http://infoindustria.com.ua/bor-glavnoe-ne-pereborshhit/

    Застосування пестицидів значною мірою впливає на собівартість аграрної продукції та її якість. Тому дуже важливо використовувати весь потенціал засобів захисту рослин найбільш ефективно.  І якість води, що використовується для приготування робочих розчинів, відіграє далеко не останню роль. Статтю, під редакцією Ігоря Сторчоуса «Вплив якості води на ефективність пестицидів

», ви зможете прочитати на сайті журналу «Агроном»

     https://agronom.com.ua/vplyv-yakosti-vody-na-efektyvnist-pestytsydiv/

    Ви колись чули про такий незвичайний попередник для рису, як «риба»? «Ні, ви скажете, такого не буває»! З’ясувалося, що буває! «Попередник — риба, або як на Полтавщині рис вирощують» публікацію про це читайте на сайті «СуперАгроном»

     https://superagronom.com/articles/183-poperednik--riba-abo-yak-na-poltavschini-ris-viroschuyutпередник

   Нажаль, в нашій галузі, ми часто стикаємося з некомпетентністю деяких «фахівців» (в лапках). Ця некомпетентність породжує не тільки чутки, а іноді, навидь,  цілі законопроекти. Чи є маніпулювання екологічною тематикою, популізм звичайним невіглаством, чи тут криється лобіювання чиїхось інтересів та бажання перерозподілу ринку на користь певних препаратів (?) – свій погляд на ситуацію в матеріалі Ольги Кухар «Як пестициди перетворилися на добрива або «Ура – перемога!»! на порталі Українського клубу аграрного бізнесу.

http://www.ucab.ua/ua/pres_sluzhba/blog/olga_kukhar/yak_pestitsidi_peretvorilisya_na_dobriva_abo_ura__peremoga

 

Медіа

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.