Середа, 26 вересня 2018 16:28

«Інтернет-Вершки» №13 Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вітаємо всіх, хто працює над підвищенням свого професійного рівня, вдосконалює свою майстерність…в цьому нам допомагають українськи та іноземні фахові видання і програма “Інтернет-Вершки”.

Ми ретельно, протягом тижня збираємо для вас цікаві публікації і кожної середи видаємо у стислому огляді свіжих Вершків! У нас для вас невеличка новина: відтепер, усі публікації, які ми обираємо для огляду в “Інтернет-Вершках”,  ви зможете переглянути на одному аграрному ресурсі-хабі crazyagro.com

Дуже змістовну публікацію: “Види добрив, склад і рекомендації по їх використанню” ми знайшли для вас на сайті “Агроном з Полтави”

https://crazyagro.com/vidy-udobreniy-sostav-i-rekomendaciyi/

В архіві журналу “Агроном” ми знайшли публікацію під назвою: “Вплив сірковмісних добрив на урожайність озимого ріпаку»

https://crazyagro.com/vplyv-sirkovmisnych-dobryv-na-urozay/

Симпатичний огляд плугів у публікації “Що може бути краще хорошого плуга?” на порталі журналу “Пропозиція”

 

https://crazyagro.com/choroshyy-plug/

Поговорили про плуги, треба поговорити і про помилки, які допускають господарники при обробці ґрунту. Не тільки помилки, але й шляхи виправлення цих помилок у публікації на сайті “Агровесник” під назвою:

“Досвід: 13 помилок фермера при обробці грунту”

https://crazyagro.com/opyt-13-oshybok-fermera-pri-obrabotke-pochvy/

Там де плуг, там і добра сівалка… На ринку сільськогосподарської техніки України з'являються комбіновані посівні комплекси, здатні за один захід виробляти цілий ряд операцій: підготовку насіннєвого ложа, безпосередньо висів насіння, внесення добрив і прикочування. Один з ресурсів журналу “ЗЕРНО” публікує свій огляд посівних комплексів:

 

https://crazyagro.com/universalnye-posevnye-kompleksy/

Для тих, хто цікавиться вирощуванням лікарських трав, публікація на сайті AgroStory “Вирощування лікарських трав як новий бізнес-напрямок”

 

https://crazyagro.com/vyrachshevaniya-lekarstvennych-trav/

 

Медіа

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.