П'ятниця, 09 листопада 2018 15:41

«Інтернет-Вершки» №18

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

      У сфері вітчизняного агропромислового виробництва вирішення проблеми забезпечення надійного балансу продовольчого і фуражного зерна нерозривно пов’язане зі стабілізацією виробництва зерна ячменю.

Ця культура відіграє позитивну роль не тільки у зростанні продуктивності тваринництва і поліпшенні його економічного стану, а й у підвищенні ефективності зернового господарства в цілому. «Вирощування озимого ячменю після сої в сівозмінах короткої ротації» - таку назву має публікація на порталі журналу «Агроном»:

  Трохи закордонного досвіду. Останнім часом суттєво збільшився інтерес фермерів в США до визначення змісту фосфору  та калію  в кукурудзі та сої. У кого з'явиться бажання більш глибше зануритися в глибини таких знань, читайте цікавий матеріал на сайті «Суперагроном» під назвою «Визначення вмісту фосфору й калію в тканинах кукурудзи та сої»

https://crazyagro.com/vyznachennya-vmistu-fosforu-i-kaliyu-v-tkanynach-kukurudzy-i-soyi/

 Застосування гранульованих форм азотних добрив вимагає достатньої вологості грунту, при відсутності опадів доступність азоту для рослин пшениці з твердих туків різко знижується. З огляду на ціни на добрива, сьогодні виробники зерна зазнають колосальних збитків від нераціональних систем харчування в роки з несприятливими погодними умовами. З огляду на низьку ефективність гранульованих форм добрив у виробництві і значні витрати на їх транспортування, набагато зручніше у використанні є рідкі азотні добрива, а саме аміачна вода. Все про аміачну воду читаємо на сайті «Агроном Полтави»:

http://www.agronom.co.ua/ammiachnaya-voda-udobrenie-kak-primenyat-formula-i-sostav/?fbclid=IwAR1PAskL5K7y_Lzo3aAF-gWdk-wsdUK-v7eDHFf-Vrp_M-hE5ypJrUyX_cQ

 Найбільш критичним у розвитку озимих культур є період дії низьких температур, що охоплює проміжок часу з кінця жовтня і до початку квітня. Багато факторів, які треба враховувати агроному. Стаття на сайті АгроСторі «Методи діагностики озимих посівів» допоможе правильно провести огляд озимини у себе на полі:

https://crazyagro.com/metody-diagnostyky-ozymych-posiviv/

 Боротьба з хворобами на зернових культурах починається з точного визначення можливих збудників, своєчасного протруєння насіння перед посівом і захисту посівів в полі… Читайте велику і цікаву публікацію під назвою «Ефективність фунгіцидів на зернових»:

https://crazyagro.com/efectyvnist-fungicydiv-na-zernovych/

 Листові добрива - прекрасний спосіб доповнити харчування рослин необхідними елементами. Однак застосування в розчині більше одного компонента може викликати випадання осаду у вигляді нерозчинних солей. Як цього запобігти можна прочитати на сайті «Інфоіндустрія» в статті «Сумісність добрив при листковому підживленні»:

 https://crazyagro.com/sumisnist-dobryv-pry-lystkovomu-zhyvlenni/

Медіа

Детальніше в цій категорії: « «Інтернет-Вершки» №17

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.