Понеділок, 09 квітня 2018 08:33

До вихованців Стрижавського будинку інтернату завітали податківці Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Подарувати часточку теплоти та любові тим, хто найбільше їх потребує, усім нам до снаги, а особливо напередодні Великодня.

    У чистий четвер до святкових відвідин  вихованців Стрижавського будинку інтернату до податківців долучилися і давні  вірні друзі дітвори -  працівники станції юннатів. За великодніми веселинами дорослих та малечі  слідкувала наша знімальна група.             

        Стрижавка зустріла дорогих гостей чудовою великодньою виставкою. Власноруч створені вихованцями інтернату писанки вражали технікою та майстерністю виконання. Оздоблені стрічками та намистинами, блискучим бісером та фарбованою крупою, вив’язані, намальовані, і навіть вирощені на  великодньому дереві – вражали  розмаїттю фантазії юних митців.

       А коли ще й з поміж кошиків шефам підморгнув великодній  кролик, довелося швидко братися віддячувати талановитим підшефним за таку казку.   Розпочали з запального українського танцю, потім - веселі перегони, хто  більше набере яєчок до  великого мішечка.

       І знову у танцювальному конкурсі змагалися дівчата з хлопчакам, а команди  веселих курчат між  собою – на краще виконання жвавих  танців.   А потім взялися  ставити цілу виставу, де і дорослі і дітлахи демонстрували  свої акторські здібності. Підсумували гарну справу знову ж таки запальним  хороводом.

       Заключним акордом зустрічі добрих друзів стало традиційне обдаровування усієї дітвори пакунками з солодощами та Пасочками. За  створений домашній настрій та великодні гостинці шефи отримали найдорожче – щасливі усмішки сонячних дітей і, звичайно щирі слова вдячності від вихователів.

      Обовязкова фотосесія хлоп’ят та дівчаток з дорослими гостями зафіксувала прекрасні моменти дитячого щастя, дала можливість вкотре обійнятися і зробити замовлення на наступні відвідини, запросити приїхати і ще - з новим концертом та новими гарними друзями. І шефи пообіцяли таку зустріч влаштувати вже незабаром – 1 червня у день захисту Дітей.

Медіа

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.