Понеділок, 03 вересня 2018 13:01

Народний депутат Олексій Порошенко відкрив двері нової школи в Сосонці Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

1 вересня школярі та їх батьки з села Сосонка Вінницького району отримали подарунок, який вони чекали від держави майже 12 років - нову школу.

Відкривати новий навчальний заклад приїхав Народний депутат України Олексій Порошенко, який останні 3 роки опікувався тим, щоб це будівництво було завершено і сосонські діти змогли навчатися у комфортних умовах, використовуючи сучасне шкільне обладнання.

Будівництво нової школи в Сосонці було розпочато у далекому 2006 році. Адже тоді школярам доводилось ходити на навчання в дві зміни у приміщення старої школи, яка була зведена понад 100 років тому та не мала ані санвузлів, ані їдальні.

Але через несумлінного підрядника та відсутність контролю за цим будівництвом ситуація була доведена до такого стану, що розпочате будівництво довести до логічного кінця було не можливо. До того ж, через грубі порушення правил та норм будівництва, будівля недобудованої школи була сильно пошкоджена.

Тому в 2012 році за наполяганням нинішнього Президента України, а тоді ще Народного депутата Петра Порошенка було прийнято рішення про знесення аварійної недобудови та зведення на її місці нової будівлі школи. Мали її завершити ще у 2015 році, але розпочата російськими військами агресія в Криму та на Сході України внесла свої корективи у ці плани.

Тож, звівши ще у 2014 році корпус нової школи, місцева влада призупинила будівництво через брак коштів. І тільки в 2017 році, завдяки наполяганню Народного депутата України Олексія Порошенко, який домігся виділення коштів на це будівництво, зведення школи було відновлене та доведено до логічного завершення.

 «Ця школа, розрахована на 260 учнів, буде виконувати роль освітнього центру, даючи можливість отримувати якісну освіту жителям Сосонки і навколишніх сіл. Тому я не міг допустити згортання цього проекту, незважаючи на різні труднощі, що виникали під час будівництва. Я щасливий, що нам це вдалося, а ще більше задоволення у мене викликають радісні очі першокласників, які почнуть свій шлях набуття освіти у нових, просторих та комфортних класах», - зазначив на відкритті школи Народний депутат України Олексій Порошенко.

 Загалом, на побудову нової школи в Сосонці на 260 учнів було витрачено 48,2 млн. гривень, з них 42,7 млн. гривень – кошти Державного бюджету, 5,5 млн. гривень – кошти місцевого бюджету.

Сосонська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів була заснована у 1913 році. Будівля основної школи ще на початку 2000-х років була визнана непридатною для здійснення навчального процесу. Педагогічний та учнівський колектив працювали у непростих умовах - навчання проходило в дві зміни у приміщенні початкової школи, яка розрахована на 120 учнів.

 

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.