Плануєте виїзд із країни або вже виїхали, але потребуєте продовжити термін дії паспорта чи внести інформацію до паспорта про дитину?

Протягом січня-травня 2022 року Головним управлінням ДПС у Вінницькій області всього надано 63,3 тис. адміністративних послуг.

Сплачуємо податки = рухаємо економіку = наближаємо перемогу. Зрозумілішим за цю формулу є лише держсервіс після нашої добірки на Гіді.

Повномасштабна війна Росії проти України триває вже понад 100 днів.

Шановні жителі Вінницької області, не нехтуйте власною безпекою під час загрози обстрілу або інших загроз техногенного чи воєнного характеру!

Упродовж січня-травня 2022 року платники Вінниччини, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевих бюджетів 708 млн 840,3 тис. грн єдиного податку.

Пресслужба Державної податкової служби України  інформує, що згідно із Законом України від 30.11.2021 № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» до Податкового Кодексу України (далі – ПКУ), внесено зміни порядку оподаткування ПДВ для операцій з постачання тютюнової продукції.

 Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області   повідомляє, що згідно з абзацом першим п.п. 9.6 п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ)

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  інформує, що відповідно до п. 1 ст. 3 Закону України від 06.07.1995 р. №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг)

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  інформує, що  згідно з п. 1 ст. 3 Закону України №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо)

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  повідомляє, що форма заяви про застосування спрощеної системи оподаткування затверджена наказом Мінфіну від 16.07.2019 р. №308.

За січень-травень 2022 року платники податків Вінниччини перерахували до зведеного бюджету понад 8 млрд 241,0 млн грн. Про це інформує в.о. начальника ГУ ДПС у області Оксана Домерат.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 12