Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області повідомляє, що з 01 січня 2023 року стартувала кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що облік сум податкових пільг, отриманих суб’єктами господарювання, здійснюється контролюючими органами на підставі інформації, наявної в поданих такими суб’єктами господарювання податкових деклараціях.

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що платники, яким було зупинено реєстрацію податкових накладних ( розрахунків коригування), мають право надати відповідні пояснення та копії документів.

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що відповідно до пункту першого постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2022 № 894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що з 01 січня 2023 року починають діяти нові коди згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі УКТ ЗЕД), запроваджені Законом України від 19.10.2022 року №2697-ІХ «Про Митний тариф України».

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що 24.11.2022 набрав чинності Закон України від 03.11.2022 № 2719-ІХ

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що відповідно до пункту 19 підрозділу 9 прим. 4 розділу ХХ Податкового кодексу України

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що Законом України від 13.12.2022 №2836-ІХ внесено зміни до Податкового кодексу України.

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що громадяни – платники ПДФО, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, крім випадків, передбачених п. 137.5 ст. 137 ПКУ, є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік.

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  нагадує, що власники нежилих приміщень (його частин) у багатоквартирних будинках є платниками земельного податку  за площі під такими приміщеннями

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 42