Осінь бере своє: дні стають коротшими, роботи в полі не поменшало, часу на саморозвиток і навчання не залишається. Щоб трохи допомогти вам, ми, як завжди, зібрали для вас кращі публікації в Інтернеті за тиждень!

Непомітно пройшов тиждень, ми знову з вами в передачі «Інтернет-Вершки».

«Інтернет-Вершки» дедалі стають популярним оглядом – такий висновок можна зробити з аналізу статистики, яку нам показує Фейсбук.

До Дня знань майже тиждень, але, для агрономів та інших фахівців сільськогосподарського виробництва кожний день на полі – це день знань, день нових запитань, день у пошуках відповідей.

Непомітно пройшов тиждень з дня виходу шостого випуску передачі «Інтернет-Вершки»…представляємо до вашої уваги новий випуск!

Зазвичай, на Скаженому Агрономі, кожну середу виходить огляд самих цікавих, на наш погляд публікацій які з’явилися у просторах Інтернету.

   В сільськогосподарському виробництві маленька пауза… закінчуються жнива озимих культур, можна трішечки відпочити, звозити родину до моря і виділити час на самоосвіту. Пропонуємо до вашої уваги огляд цікавих публікацій за тиждень в випуску “Інтернет-Вершків”!

   Впевненою ходою ми з вами підійшли до першого маленького ювілею нашої передачі. Пропонуємо, разом з нами, переглянути п’ятий тижневий огляд «Інтернет-Вершків» - цікавих і актуальних, на наш погляд, публікацій, які ми зібрали для Вас в інтернет-просторі за тиждень…

   Вже четвертий тиждень поспіль виходить наша передача «Інтернет-Вершки». Судячи по кількості переглядів, вона зайняла своє місце в інформаційному просторі  і допомогає СкаЖеним?  і не тільки їм? орієнтуватися  в океані корисної і цікавої інформації… 

Пройшов тиждень. Ми зібрали для вас свіжі Інтернет-Вершки!

Минув тиждень після виходу першої передачі циклу «Інтернет-Вершки». Ми підготували для спільноти «СкаЖений Агроном".свіжий огляд найцікавіших публікацій в Інтернеті за тиждень.

 ІТЕРНЕТ ВЕРШКИ тиждень ( передача 1)

ПочатокПопередня12НаступнаКінець
Сторінка 1 із 2

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.