У сфері вітчизняного агропромислового виробництва вирішення проблеми забезпечення надійного балансу продовольчого і фуражного зерна нерозривно пов’язане зі стабілізацією виробництва зерна ячменю.

Ми радіємо з того, що наша програма «Інтернет-Вершки» стає необхідною частиною інформаційного реманенту сучасного агронома.

Ми продовжуємо наш марафон за новими знаннями в передачі «Інтернет-Вершки»!

П’ятнадцятий раз ми з вами, друзі, зустрічаємося в передачі «Інтернет-Вершки», більше 90 цікавих тематичних  публікацій пройшло через наші руки. Маємо надію, що наша робота допомагає вам ліпше орієнтуватися у океані Інтернету.

Доброго дня, друзі! Ми продовжуємо наш навчальний марафон і готові показати вам кращі і актуальніші публікації за тиждень, які ми знайшли для вас в океані інтернету.

Вітаємо всіх, хто працює над підвищенням свого професійного рівня, вдосконалює свою майстерність…в цьому нам допомагають українськи та іноземні фахові видання і програма “Інтернет-Вершки”.

  Осінь бере своє: дні стають коротшими, роботи в полі не поменшало, часу на саморозвиток і навчання не залишається. Щоб трохи допомогти вам, ми, як завжди, зібрали для вас кращі публікації в Інтернеті за тиждень!

Непомітно пройшов тиждень, ми знову з вами в передачі «Інтернет-Вершки».

«Інтернет-Вершки» дедалі стають популярним оглядом – такий висновок можна зробити з аналізу статистики, яку нам показує Фейсбук.

До Дня знань майже тиждень, але, для агрономів та інших фахівців сільськогосподарського виробництва кожний день на полі – це день знань, день нових запитань, день у пошуках відповідей.

Непомітно пройшов тиждень з дня виходу шостого випуску передачі «Інтернет-Вершки»…представляємо до вашої уваги новий випуск!

Зазвичай, на Скаженому Агрономі, кожну середу виходить огляд самих цікавих, на наш погляд публікацій які з’явилися у просторах Інтернету.

ПочатокПопередня12НаступнаКінець
Сторінка 1 із 2

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.