Затверджені нові порядки ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій (реєстр екземплярів РРО) та реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій (реєстр ЦСО).

Завершується останній місяць деклараційної кампанії. ГУ ДФС у Вінницькій області в черговий раз нагадує про важливість та необхідність вчасного подання Декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році.

На 01.04.2019 року загальна кількість платників єдиного внеску склала 136 907, в тому числі: юридичних осіб – 34 450, фізичних осіб – 102 457. З початку року їх кількість платників ЄСВ зросла більш ніж на 1,5 тисячі або на 1,2%.

Окружні виборчі комісії у Вінницькій області сформували новий склад дільничних виборчих комісій. Всього сформовано 1649 ДВК, які працюватимуть над організацією другого туру виборів Президента України.

Кабінет Міністрів України спільно з органами місцевого самоврядування розширює культурний проект "Малі міста – великі враження", що покликаний показати значний культурний спадок невеликих міст та містечок нашої держави, а також залучити можливості децентралізації для перетворення малих містечок  на самостійні центри із власним унікальним культурним ресурсом.

Свого часу Козьма Прутков говорив: „Если на клетке со слоном написано «буйвол», не верь глазам своим”, закликаючи тим самим критично ставитись до будь-якої інформації, повідомлення тощо.

 Про це у своїх повідомленнях, що надійшли до фіскальної служби області з 1 січня по 1 квітня 2019 року, проінформували близько 10,7 тисяч роботодавців Вінницької області.

За січень-березень 2019 року платники податків Вінниччини перерахували до державного бюджету понад 118,9 млн грн військового збору.

ОПОРА проаналізувала керівний склад 8 оновлених ОВК на Вінниччині ‑ головами та секретарями окружних комісій від двох кандидатів, які перемогли в першому турі, призначено рядових членів попередніх комісій та представників інших кандидатів.

Незважаючи на всі спроби принизити та «очорнити» Володимира Зеленського в очах виборців, свіжа соціологія демонструє протилежний результат.

Експоцентр Вінницької торгово - промислової палати запрошує:

На початку квітня майбутні фінансисти – студенти Вінницького торговельно-економічного інституту Київського торговельно-економічного університету  на декілька годин стали відвідувачами Вінницького управління ГУ ДФС у Вінницькій області.

 Головне управління ДФС у Вінницькій області нагадує, що в Україні триває дарування громадянами доходів, одержаних упродовж 2018 року, та зауважує, що громадяни можуть повернути частину сплаченого із заробітної плати податку на доходи фізичних осіб, скориставшись правом на податкову знижку.

Місто, де дух успішності та впевненості відчувається з першого погляду, з першого візиту. Де кожен досягає успіху - в сім’ї, на роботі, в суспільстві.

Протягом березня 2019 року Вінницькою митницею ДФС здійснено митне оформлення 169 тис. тонн вантажів, пропущено через митний кордон України 30 тисяч транспортних засобів, 196 тисяч громадян. Обсяги оподаткованого імпорту у березні 2019 року склали 30 тис. тонн вартістю 43 млн дол. США.

У Вінниці мешканцям міста роздають агітаційну продукцію на користь одного з кандидатів у Президенти. Спостерігачі ОПОРИ виявили, що ця продукція не має вихідних даних, що є порушенням виборчого законодавства.

Федерация футбола Украины дала УЕФА пояснения по делу о натурализации форварда "Шахтера" Жуниора Мораеса. Об этом сообщил журналист и ведущий ПроФутбола Игорь Цыганык.

ГУ ДФС у Вінницькій області звертається до громадян із попередженням щодо дій аферистів, які від імені посадових осіб фіскальної служби просять певні суми коштів за вчинення протиправних дій.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 35

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.