За інформацією ГУ ДПС у Вінницькій області  платники Вінниччини, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, впродовж 2020 року спрямували до місцевих бюджетів більш ніж 1 млрд 385,8 млн грн єдиного податку.

Упродовж 2020 року платники податків Вінниччини сплатили до місцевих бюджетів 9 млрд 570 млн 842,5 тис. грн податкових платежів. Про це під час чергового засідання Громадської ради при податковій службі Вінниччини повідомив начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

Пресслужба Державної податкової служби України  поінформувала платників, що Податковим кодексом України від 02.12.2010 № 2755-VI (із змінами) визначено, що з 1 січня 2021 при проведенні розрахункових операцій за надані платні послуги у сфері охорони здоров'я застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО) є обов’язковим.

Державна податкова служба України  у підкатегорії 103.12 «ЗІР» роз’яснила, що відповідно до пп. 170.7.3 Податкового кодексу України (далі ПКУ) не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  інформує суб’єктів господарювання, що з метою заповнення розділу 4 «Дані щодо ПРРО» заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за ф. №1-ПРРО (далі – Заява за ф. №1-ПРРО), поняття тип програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) означає:

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  нагадує, що обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи виключно:

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  нагадує, що з 1 січня 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року.

 Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  нагадує  платникам , що відповідно до п. 296.10 Податкового кодексу України реєстратори розрахунковий операцій (РРО) та/або  програмні РРО (ПРРО) не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  нагадує, що наказом Мінфіна від 15.12.2020 р. №773 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року №4» у новій редакції викладено Податковий розрахунок сум доходу,

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  інформує, що Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19,

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  нагадує, що при сплаті, зокрема, податків, зборів до бюджету платник податків заповнює поле «Призначення платежу» розрахункового документа з урахуванням вимог Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків,

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  нагадує, що відповідно до пп. 133.4.6 ПКУ до неприбуткових, підприємств, установ та організацій (далі – неприбуткові організації), що відповідають вимогам п. 133.4 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) і не є платниками податку, зокрема, можуть бути віднесені професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок, а також організації роботодавців та їх об’єднання.

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області  повідомляє, що Центр обслуговування платників працює з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п’ятницю з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.) з обідньою перервою з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв., та з технічними перервами для санітарної обробки та провітрювання кожні дві години на 10 – 15 хв. Напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи скорочується на одну годину.

 За інформацією пресслужби Державної податкової служби України  голова ДПС Олексій Любченко взяв участь в онлайн зустрічі з експертами місії Міжнародного валютного фонду з перегляду програми співробітництва з Україною.

Пресслужба Державної податкової служби України  поінформувала, що  з 1 січня 2021 року набрали чинності зміни до Податкового Кодексу України щодо удосконалення форми податкового повідомлення – рішення у зв’язку з реформуванням інституту відповідальності платника податків.

Упродовж 2020 року платники податків Вінниччини сплатили до місцевих бюджетів 9 млрд 570 млн 842,5 тис. грн податкових платежів. Про це під час чергового засідання Громадської ради при податковій службі Вінниччини повідомив начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

ГУ ДПС у Вінницькій області інформує про порядок застосування РРО такою категорією платників як сімейні лікарі. З 1 січня 2021, відповідно до вимог  Податкового кодексу України,

Платники Вінниччини під час сеансу «гаряча лінія» з начальником відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Вінницькій області Романом Насадюком мали можливість отримати відповіді на всі актуальні питання щодо використання ПРРО та РРО.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 18

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.