26 липня до Вінниці приїдуть нaйкрaщі футбольні комaнди військовослужбовців Сил Спеціaльних Оперaцій ЗСУ,

За перше півріччя звітного року місцеві громади Вінниччини отримали у своє розпорядження 498 мільйонів 718,6 тисячі гривень єдиного податку. За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського – це на 87 мільйонів 282,7 тисяч гривень або на 21,2 відсотка більше від прогнозованого.

Головне управління ДФС у Вінницькій області нагадує, що обов’язок сплати військового збору виникає тоді, коли платник отримав дохід, який підлягає оподаткуванню податком з доходів фізичних осіб.

Вінницькою митницею ДФС протягом січня-червня поточного року складено 815 протоколів про порушення митних правил.

З 2 липня 2018 р. почали діяти нові рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

Протягом червня 2018 року Вінницькою митницею ДФС здійснено митне оформлення 124 тис. тонн вантажів, пропущено через митний кордон України 41 тисяча транспортних засобів, 245 тисяч громадян.

Актуальні питання щодо оподаткування землі під багатоквартирним будинком роз'яснено в узагальнюючих податкових консультаціях, що затверджені наказом Мінфіну від 6 липня 2018 року № 602.

ДТЕК Ладижинська ТЕС завершила капітальний ремонт енергоблоку №1 з проведенням реконструкції електрофільтру.

Протягом січня-червня 2018 року Головним управлінням ДФС у Вінницькій області та його територіальними органами надано 129,3 тис. адміністративних послуг.  З них, Центрами обслуговування платників – 116,0 тис. таких послуг.

Надходження акцизного податку з реалізації підакцизних товарів суб‘єктами роздрібної торгівлі в червні склали 15479600 грн.

 Вінницька ОДПІ нагадує  громадянам –власникам нерухомого майна, що відповідно до вимог Податкового кодексу України,  податок на нерухомість сплачується фізичними особами за місцем розташування об’єкта/об’єктів оподаткування протягом 60 днів з дня вручення податковим повідомленням-рішенням (ППР).

 Вінницька ОДПІ  повідомляє, про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.

 Вінницька ОДПІ  повідомляє, що п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено пільги із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок).

Днями на Вінниччині за участі ГУ ДФС у Вінницькій області та Вінницької митниці відбувся «круглий» стіл щодо  посилення громадського впливу на процеси реформування Вінницької митниці.

   З 2006 року на митницях почали застосовувати автоматизовану систему аналізу та управління ризиками (АСАУР).

  За січень-червень 2018 року платники податків Вінниччини  перерахували до зведеного бюджету більш ніж 6 мільярдів 175 мільйонів гривень податків і зборів. Цей показник перевищив минулорічний майже на 1 мільярд 105 мільйонів гривень.

 Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області викрито службових осіб підприємства на Вінниччині, які не сплатили до бюджету 1,49 млн. грн. податків.

Cтартував ІІ Міжнародний турнір з футболу серед дітей «Меморіал Павла Кривохижі», що зібрав юних футболістів з Польщі, Білорусі та України. Змагання проходять Ладижині, на стадіоні «Авангард», за підтримки ДТЕК Ладижинської ТЕС в рамках сімейного спортивного свята «Футбольний пікнік».

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 із 22

Гороскоп

Loading...
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.