Вівторок, 24 травня 2022 13:55

Про отримання довідки про доходи

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що  відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків  платник  податків  може отримати  або у паперовому вигляді або в електронному.

 Для отримання  паперової довідки  необхідно звернутися  до  Центру обслуговування платників податків  з відповідною заявою.

 А  через «Електронний кабінет платника»  на сайті  ДПС України (https://cabinet.tax.gov.ua)   можна отримати  вказану інформацію  в електронному вигляді.

 Для цього, увійшовши до приватної частини Е-кабінету за допомогою кваліфікованого електронного підпису, у розділі «ЕК для громадян» обрати «Запит про суми виплачених доходів», натиснути «Створити». У запропонованій формі «Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді» (F1301803) заповнити поля, виділені блакитним кольором, і натиснути «Перевірити».

Зверніть увагу, що у випадку наявності неточностей система вкаже на «Помилки», виділивши рожевим кольором відповідні поля. Необхідно виправити помилки і знову натиснути  «Зберегти», «Підписати» та «Відправити».

Відправлений Запит можна переглянути в розділі «Вхідні/вихідні документи». У лічені хвилини до «Електронного кабінету» надійде квитанція №1, а ще через певний час – квитанція № 2 (відповідь на Запит). При натисканні на це повідомлення відкриваються відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, які замовлялись. Інформацію можна переглянути, зберегти або надрукувати.