Середа, 22 червня 2022 12:32

Понад 63 тисячі адмінпослуг отримали платники Вінниччини з початку року

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Протягом січня-травня 2022 року Головним управлінням ДПС у Вінницькій області всього надано 63,3 тис. адміністративних послуг.

Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Всього у січні-травні 2022 року надано 23,1 тис. таких послуг.

Друге та третє місце за популярністю посіли послуги з реєстрації платником єдиного податку та видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Цих послуг всього у січні-травні 2022 року надано 13,2 тис. та 7,4 тис. відповідно.

Для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку, в якій  зазначено інформацію про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови її отримання.

Так, зокрема, з інформаційної картки платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок та спосіб їх подання, термін її видачі, способи отримання результату тощо.

ГУ ДПС у області