Середа, 25 листопада 2015 15:22

Громадська організація "Юридичний захист"

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Наша адреса: м. Вінниця, вул. Театральна 14 кімн. 325.

Контактні телефони: Шишко П.Ф. (067) 349-01-07, Лашкевич О.І. (067) 958-10-58

Основною метою діяльності ГО "Юридичний захист" є надання безкоштовної юридичної допомоги (консультацій) як громадянам, так і представникам підприємств, установ, організацій. 

При наявності питань, що потребують досудового та судового вирішення, ГО надає комплекс послуг, спрямованих на реальний захист порушених прав. Це  представництво в цивільних, адміністративних та господарських судах, супровід у кримінальних провадженнях, сприяння зниженню податкового тиску та поверненню боргів, вирішенню спорів щодо земельних, майнових паїв, банківських та страхових зобов'язань, задоволенню вимог щодо своєчасної виплати заробітної плати та пільг, питань, пов'язаних із захистом прав дітей та інтересів сім'ї.

Нашим пріоритетом є захист прав учасників АТО, людей із обмеженими можливостями, дітей та молоді, мешканців сільської місцевості, представників малого та середнього бізнесу.

Ми готові також підтримати Вас у прагненні прискорення реформ у країні, викорінення корупційних проявів. Кожне таке звернення знайде відповідне вирішення у органах державної влади та місцевого самоврядування, інших органах, із якими ГО координує свою діяльність.

Окремим напрямом є діяльність ГО, пов'язана з просвітницькою роботою в колективах,  проведенням семінарів, навчань з питань законодавчих новел та правильного застосування законів. До таких заходів залучаються відповідні спеціалісти з великим досвідом роботи у сферах юридичної діяльності.

Медіа

Гороскоп

Loading...